Produkcja Handel Usługi
- OFERTA - okna PCV i drzwi PCV

OKNA 

Profil pięciokomorowy FORIS 501

Jest to prawdziwie pięciokomorowy system. Bez względu na miejsce, w którym dokonamy przekroju poziomego zawsze będzie tam występować pięć komór. Głębokość zabudowy systemu FORIS 501 wynosi 72 mm, co przy bardzo dobrze zaprojektowanym układzie komór wewnętrznych i optymalnym doborze grubości ścianek profili pozwala na osiągnięcie doskonałego parametrów izolacyjnych. Wyniki badań przeprowadzonych w renomowanych laboratoriach potwierdzają osiągnięcie współczynnika izolacji termicznej profili okiennych Uf = 1,3 W/(m2xK).

Również parametry izolacji akustycznej osiągają doskonałe wartości. Współczynnik tłumienia Rw przy zastosowaniu standardowego pakietu szkła wynosi 34dB.

FORIS 501 to nie tylko parametry techniczne, również niepowtarzalna estetyka okien wykonanych z tych profili spełnia wymagania nowoczesnego wzornictwa. Charakterystyczny kształt profili okiennych doskonale sprawdza się w każdym rodzaju budownictwa.

Niepowtarzalny i elegancki kształt okien sprawia, że dom nabiera indywidualnego oblicza, a wnętrze staje się wyjątkowe. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się okna FORIS 501 w szerokiej gamie kolorystycznej.

Okna FORIS mogą być wyposażane w funkcje uchyłu, mikrowentylacji sterowane klamką. Również okno w pozycji zamkniętej musi umożliwiać wymianę powietrza w pomieszczeniach, by między innymi nie dopuszczać do gromadzenia nadmiaru wilgoci. Współczynnik infiltracji dla okien FORIS wynosi od 0,5 do 1,0 m3…

Profile pvc FORIS produkowane są w oparciu o technologię wapniowo – cynkową z wyeliminowaniem szkodliwych metali ciężkich Ekologiczne profile pvc FORIS, spełniają najbardziej rygorystyczne normy ochrony zdrowia ludzkiego i środowiska naturalnego.

okna->okna_1 okna->okno_foris


DRZWI są jednym z najbardziej eksponowanych elementów domu. Stanowią  wizytówkę Państwa domu - zatem jako  jego wizytówka powinny doskonale współgrać z otoczeniem, a przy tym muszą spełniać szereg wymagań dotyczących funkcjonalności i trwałości.

W ramę drzwi wstawiane jest tak zwane wypełnienie. W zależności od potrzeb, może ono być wykonane z najróżniejszych materiałów. Drzwi mogą być wypełnione szkłem połączonym z innymi wypełnieniami, co nadaje im lekkości lub też można skorzystać z gotowych wypełnień.

Jeżeli chcecie Państwo długo się cieszyć drzwiami wejściowymi wybierzcie oryginalne wypełnienia drzwiowe firmy FROHMASCO. Produkt ten charakteryzuje się najwyższą jakością w połączeniu z oryginalnym wzornictwem.

Wypełnienia  drzwiowe Frohmasco  gwarantują bardzo wysoką izolację cieplną, co daje wymierne zyski w postaci obniżenia kosztów ogrzewania. Warstwy wypełnienia drzwiowego wykonane są z tworzywa sztucznego  o wysokiej odporności na różnice temperatur i promieniowanie ultrafioletowe. Zaprojektowana przez specjalistów warstwa zewnętrzna zabezpiecza przed wystąpieniem w drzwiach wypaczeń lub innych zniekształceń nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Sposób wykonania wypełnień sprawia, iż nie wymagają one konserwacji, są łatwe w utrzymaniu i nie wymagają malowania.

Całość wypełnienia wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, nieszkodliwych dla środowiska.

okna->drzwi AGAT
ul. Gryfińska 108
70-772 Szczecin
Lech MAŚLANKA - Właściciel
tel\fax: 91 471-23-10
e-mail: biuro@agatszczecin.pl